Mydan Restaurant

Oman



Probeer tijdens de zonsondergang te bezoeken voor een pittoreske eetervaring aan zee.

Mydan Restaurant, gelegen in het idyllische Barceló Mussanah Resort aan de Al Uwaid Road, biedt een uitnodigende eetervaring in de pittoreske kustregio van Mussanah, Oman. Gelegen langs de serene kusten van de Arabische Zee, biedt dit restaurant een ideale setting voor bezoekers die op zoek zijn naar een ontspannende maaltijd met prachtige uitzichten. Het restaurant omarmt een diverse culinaire benadering, met een scala aan internationale en lokale smaken afgestemd op verschillende smaakpapillen.

Het ruime en elegant ontworpen interieur weerspiegelt een fusie van hedendaagse en traditionele stijlen, waardoor een warme en uitnodigende sfeer ontstaat die de schilderachtige omgeving aanvult. Het menu van Mydan Restaurant toont een verscheidenheid aan keukens, met de nadruk op verse ingrediënten en smaakvolle gerechten om zowel lokale als internationale gasten tevreden te stellen. Hier kunnen diners een uitgebreide selectie maaltijden verkennen die geschikt zijn voor ontbijt, lunch en diner, wat een heerlijke culinaire reis biedt.

De ontspannen sfeer in Mydan Restaurant maakt het een uitstekende keuze voor families, stellen en groepen. Of bezoekers nu de voorkeur geven aan een eetervaring indoor of hun maaltijd willen genieten met de zeevlaag op het buitenterras, het restaurant houdt rekening met alle voorkeuren. De toewijding van de locatie aan uitzonderlijke service zorgt voor een plezierige eetervaring.

Mydan Restaurant verwelkomt gasten met verschillende dieetvoorkeuren en zal speciale dieetbehoeften waar mogelijk accomoderen. Bovendien maakt de locatie het een handige eetoptie voor degenen die verblijven in het Barceló Mussanah Resort, evenals voor bezoekers die het bredere Mussanah gebied verkennen. Hier kunnen gasten genieten van een divers menu in een ontspannen en betoverende omgeving, waardoor het een opmerkelijke eetbestemming is in dit deel van Oman.

Veelgestelde Vragen

Mydan Restaurant is gevestigd in Barceló Mussanah Resort in Mussanah, Oman.
Mydan Restaurant biedt een verscheidenheid aan internationale en lokale keukens.
Ja, reserveringen worden geaccepteerd bij Mydan Restaurant.
Ja, er is een buitenzitplaats beschikbaar, zodat dineerders van het uitzicht op de kust kunnen genieten.
Ja, Mydan Restaurant houdt rekening met dieetbeperkingen waar mogelijk.
Ja, het restaurant is gezinsvriendelijk en verwelkomt gasten van alle leeftijden.
Mydan Restaurant biedt ontbijt-, lunch- en dinermogelijkheden.
Ja, Mydan Restaurant kan grote groepen ontvangen met tijdige kennisgeving.
Ja, Mydan Restaurant is gelegen langs de schilderachtige kusten van de Arabische Zee.

Leukste dingen om te doen in Oman

Bekijk alles →

Vertrouwde lokale gidsen, gelezen door miljoenen elke maand

  • 2006 online sinds
  • 26.4M paginabezoeken per maand in het netwerk
  • 14 Selecteer taal

180+ bestemmingsgidsen, één netwerk

Elke gids behandelt een enkele bestemming op zijn eigen website, met evenementen, restaurants, activiteiten en verblijfsplaatsen gekozen uit lokale aanbevelingen.

My Guide Network Locations

Omliggende Bestemmingen

Toevoegen aan Mijn Gids

Voeg je reisdata toe zodat we dit op de juiste dag kunnen plaatsen, of sla het op voor later.

Toegevoegd aan je reis Toegevoegd aan dag {[{trip.toast.day}]}, OchtendMiddagAvond Opgeslagen in je reis Al in je reis Transfer opgeslagen in je reis Sla je reis op voor nieuwe suggesties Verblijven in {[{trip.toast.label}]} Basis gewist Reis verwijderd Link gekopieerd Kon je reis niet opslaan Er is iets misgegaan, probeer opnieuw