Queen Pizza and Sandwich

Oman



Overweeg bezorging voor een handige eetervaring.

Queen Pizza en Sandwich is een restaurant gelegen in Sinaw, Oman, bekend om zijn dubbele focus op pizza en sandwich aanbiedingen. Beoordeeld met 4.5 uit 5 door een beperkt aantal recensies, is het een veelbelovende keuze voor degenen die op zoek zijn naar een informele eetervaring. Het restaurant opereert op een eenvoudige manier en biedt afhaal- en bezorgdiensten voor het gemak van zijn klanten. Deze functie maakt het een veelzijdige optie, gericht op zowel lokale bewoners als reizigers die misschien hun maaltijd onderweg of in de comfort van hun eigen omgeving willen genieten.

Hoewel de specificaties van het menu niet gedetailleerd zijn, suggereert de classificatie van het restaurant als een pizza- en sandwichgelegenheid een focus op deze populaire westerse geïnspireerde keukens. Dergelijke zaken bieden typischerwijs een verscheidenheid aan pizzastijlen, waaronder mogelijk klassieke margherita's, pepperoni's en op maat gemaakte creaties, samen met een selectie van sandwiches die kunnen variëren van stevige vleesvullingen tot vegetarische keuzes. Deze flexibiliteit in het aanbod stelt Queen Pizza en Sandwich in staat om een breed publiek aan te spreken, waaronder gezinnen, groepen en individuele klanten op zoek naar een snelle en bevredigende maaltijd.

De sfeer van Queen Pizza en Sandwich is waarschijnlijk casual, passend bij de focus op snelle service en afhaalopties. Hoewel niet is vermeld of het restaurant dine-in diensten aanbiedt, bieden veel zaken met vergelijkbare profielen een ontspannen en informele zitruimte voor degenen die hun maaltijd ter plaatse willen genieten. De afhaal- en bezorgfuncties zijn bijzonder voordelig op een locatie zoals Sinaw, waar gemakkelijke toegang tot goed voedsel de algehele ervaring van bewoners en bezoekers kan verbeteren.

Beoordelingen

Veelgestelde Vragen

Queen Pizza and Sandwich is gevestigd op G22P+X6V, Sinaw, Oman.
Ja, Queen Pizza and Sandwich biedt afhaalservices aan.
Ja, Queen Pizza and Sandwich biedt bezorgservices aan.
Queen Pizza and Sandwich kan geschikt zijn voor gezinnen, gezien de informele setting.
Het is niet gespecificeerd of reserveringen vereist zijn, maar meestal vereisen dergelijke locaties dit niet.
Het restaurant richt zich op pizza- en sandwichaanbiedingen.
Er is geen informatie beschikbaar over buiten zitten bij Queen Pizza and Sandwich.
De afhaal- en bezorgopties van Queen Pizza and Sandwich maken het handig voor groepsbestellingen.
Er is geen specifieke informatie beschikbaar over dieetaccommodaties.
Queen Pizza and Sandwich heeft een beoordeling van 4,5 uit 10 beoordelingen.

Leukste dingen om te doen in Oman

Bekijk alles →

Vertrouwde lokale gidsen, gelezen door miljoenen elke maand

  • 2006 online sinds
  • 26.4M paginabezoeken per maand in het netwerk
  • 14 Selecteer taal

180+ bestemmingsgidsen, één netwerk

Elke gids behandelt een enkele bestemming op zijn eigen website, met evenementen, restaurants, activiteiten en verblijfsplaatsen gekozen uit lokale aanbevelingen.

My Guide Network Locations

Omliggende Bestemmingen

Toevoegen aan Mijn Gids

Voeg je reisdata toe zodat we dit op de juiste dag kunnen plaatsen, of sla het op voor later.

Toegevoegd aan je reis Toegevoegd aan dag {[{trip.toast.day}]}, OchtendMiddagAvond Opgeslagen in je reis Al in je reis Transfer opgeslagen in je reis Sla je reis op voor nieuwe suggesties Verblijven in {[{trip.toast.label}]} Basis gewist Reis verwijderd Link gekopieerd Kon je reis niet opslaan Er is iets misgegaan, probeer opnieuw