Hotel Golden Oasis

Oman



Hotel Golden Oasis er en trestjerners eiendom med flere restauranter og tjenester tilgjengelig for gjestene. Hotellet ligger i Al Wadi Al Kabir-distriktet, omtrent 10 minutters kjøretur fra sentrum av Muscat.

Frequently Asked Questions

Hotel Golden Oasis ligger i Al Wadi Al Kabir-distriktet, omtrent 10 minutters kjøretur fra sentrum av Muscat.
Hotel Golden Oasis har en stjernerangering på tre stjerner.
Hotel Golden Oasis tilbyr flere restauranter og ulike tjenester til gjestene sine.
Det tar omtrent 10 minutters kjøretur fra Hotel Golden Oasis til sentrum av Muscat.
Al Wadi Al Kabir-distriktet er kjent for sin beliggenhet nær Muscat og tilbyr et rolig og avslappende miljø for besøkende.
Ja, det er flere restauranter i nærheten av Hotel Golden Oasis som gjestene kan besøke.
Ja, Hotel Golden Oasis tilbyr parkeringsmuligheter for gjestene sine.
Ja, Al Wadi Al Kabir-distriktet har flere shoppingmuligheter for de som ønsker å handle.

Top Things To Do in Oman

See All →

Trusted local guides, read by millions every month

  • 2006 online since
  • 26.4M page views a month across the network
  • 14 languages

180+ destination guides, one network

Every guide covers a single destination on its own website, with events, restaurants, things to do and places to stay chosen from local recommendations.

My Guide Network Locations

Nearby Destinations

Add to your trip

Add your travel dates so we can place this on the right day, or save it for later.

Added to your trip Added to day {[{trip.toast.day}]}, MorningAfternoonEvening Saved to your trip Already in your trip Transfer saved to your trip Save your trip to get fresh suggestions Staying in {[{trip.toast.label}]} Base cleared Trip deleted Link copied Could not save your trip Something went wrong, please try again