Spice of Lahore

Oman



W skrócie

Znane z
autentyczna kuchnia pakistańska i przyjazna atmosfera
Lokalna wskazówka
Spróbuj miejsca na świeżym powietrzu, aby cieszyć się bardziej relaksującym doświadczeniem kulinarnym w Omanie.

Spice of Lahore, położony przy Al Amarat 119 w Omanie, jest wysoko ocenianą pakistańską restauracją, słynącą z autentycznych potraw i żywej atmosfery. Z imponującą oceną 4,7 uzyskaną z 781 recenzji, to miejsce zyskało wierną rzeszę klientów wśród mieszkańców i turystów poszukujących bogatego, smakowego doświadczenia pakistańskiej kuchni. Restauracja oferuje wszechstronne doświadczenie kulinarne z opcjami jedzenia na miejscu, na wynos i dostawy, co zapewnia, że klienci mogą cieszyć się swoimi ulubionymi daniami w preferowany sposób.

Ciepła i zapraszająca atmosfera w Spice of Lahore jest wzbogacona o możliwość siedzenia na świeżym powietrzu, co pozwala gościom cieszyć się posiłkami w relaksującym otoczeniu na zewnątrz. Ta cecha, w połączeniu z reputacją restauracji jako miejsca przyjaznego grupom, czyni ją idealnym wyborem na rodzinne spotkania, wydarzenia towarzyskie lub po prostu towarzyski posiłek z przyjaciółmi.

Obszerne menu prezentuje szeroki wachlarz tradycyjnych potraw pakistańskich, starannie przygotowanych przy użyciu autentycznych przypraw i składników, które uchwycają istotę pakistańskiej kuchni. Obecność koktajli w menu sugeruje również szczyptę kreatywności i dodatkowej przyjemności dla gości, którzy cenią sobie łączenie posiłków z napojem.

Dogodna lokalizacja Spice of Lahore w Al Amarat sprawia, że jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców, jak i odkrywców Omanu, oferując smak Pakistanu, który jest zarówno przystępny, jak i autentycznie kuszący. Niezależnie od tego, czy wpadniesz na szybką przekąskę, czy planujesz większą uroczystość, zaangażowanie restauracji w jakość i obsługę z pewnością zachwyci każdego, kto poszukuje satysfakcjonującego doświadczenia kulinarnego.

Recenzje

Najczęściej Zadawane Pytania

Spice of Lahore znajduje się przy Al Amarat 119 w Omanie.
Tak, Spice of Lahore oferuje miejsca na świeżym powietrzu dla gości.
Tak, Spice of Lahore oferuje usługi dostawy.
Tak, restauracja jest dobra dla grup.
Tak, w menu dostępne są koktajle.
Spice of Lahore serwuje kuchnię pakistańską.
Tak, wynos jest dostępny w Spice of Lahore.
Zaleca się bezpośredni kontakt z restauracją w celu zapytania o rezerwacje.
Dostępne są opcje jedzenia na miejscu, na wynos i dostawy.
Tak, nadaje się do rodzinnych posiłków.

Najlepsze atrakcje: Oman

Zobacz Wszystko →

Zaufani lokalni przewodnicy, czytani przez miliony każdego miesiąca

  • 2006 online od
  • 26.4M odsłon miesięcznie w całej sieci
  • 14 Wybierz język

Ponad 180 przewodników po destynacjach, jedna sieć

Każdy przewodnik obejmuje pojedynczy cel podróży na własnej stronie internetowej, z wydarzeniami, restauracjami, rzeczami do zrobienia i miejscami do zatrzymania wybranymi na podstawie lokalnych rekomendacji.

My Guide Network Locations

Otoczone Destynacje

Dodaj do mojego przewodnika

Dodaj daty podróży, abyśmy mogli umieścić to na odpowiednim dniu lub zapisać na później.

Dodano do Twojej podróży Dodano do dnia {[{trip.toast.day}]}, PoranekPopołudnieWieczór Zapisano do Twojej podróży Już w Twojej podróży Transfer zapisany do Twojej podróży Zapisz swoją podróż, aby otrzymać nowe sugestie Pobyt w {[{trip.toast.label}]} Baza wyczyszczona Podróż usunięta Link skopiowany Nie udało się zapisać Twojej podróży Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie